Користь і шкода кратома

Як працює кратом і які його основні компоненти.
Завдяки своєму складу і традиціям використання очевидно, що Mitragyna speciosa Кратом - це набагато більше, ніж простий ентеоген, релаксант і м'який стимулятор. Багато з вторинних хімічних речовин, виявлених у кратомі, присутні в невеликих, але помітних кількостях, і їхня синергетична роль та активність у загальній фармакології кратому ще не повністю вивчені, оскільки ретельні дослідження тільки почалися.
Вміст алкалоїдів Mitragyna speciosa (кратома) кількісно варіюється залежно від географічного місця розташування та від часу збирання листя. Вміст алкалоїдів може варіюватися навіть на одних і тих самих деревах через безліч чинників, таких як тривалість сезону дощів або посухи, кількість часу, що минула з моменту останнього дощу, коли збирали листя, по відношенню до врожаю, посушливий сезон і період часу між врожаями.
Частота збору листя і вік рослини впливає на концентрацію алкалоїдів, особливо мітрагініну.
Зазвичай найвищий вміст мітрагініну присутній у листі дерев, які часто збирають, особливо тих, які були зібрані під час першого сплеску зростання, коли дощі повертаються після довгого посушливого сезону. Це пов'язано з низкою причин. У посушливий сезон листя не так сильно розростається, тому мітрагінін та інші алкалоїди накопичуються в листових бруньках. Після першого дощу листя різко розростається, і ці алкалоїди потім відкладаються в листі. Це листя часто може мати червоний відтінок.
Зазвичай найвищий вміст мітрагініну присутній у листі дерев, які часто збирають, особливо тих, які були зібрані під час першого сплеску зростання, коли дощі повертаються після довгого посушливого сезону. Це пов'язано з низкою причин. У посушливий сезон листя не так сильно розростається, тому мітрагінін та інші алкалоїди накопичуються в листових бруньках. Після першого дощу листя різко розростається, і ці алкалоїди потім відкладаються в листі. Це листя часто може мати червоний відтінок.
Частота збору також впливає на концентрацію алкалоїдів, особливо мітрагініну. Вважається, що Mitragyna speciosa виробляє мітрагінін та інші алкалоїди як захисний механізм, що утримує тварин від поїдання листя. Якщо листя не збирають, рослина не витрачає енергію на виробництво алкалоїдів. Однак, якщо листя часто зрізати, то Mitragyna speciosa виробляє більше в спробі запобігти цьому.
Мітрагінін
Знеболювальний, протикашльовий, протидіарейний, адренергічний, протималярійний засіб, можливий психоделічний (5-HT2A) антагоніст. Мітрагінін є основним алкалоїдом у кратомі, і вважається, що він відповідає за більшість його ефектів. Приблизно 66% від загального вмісту алкалоїдів міститься в листі Кратома.
Пайнантхін
Розслабляє гладкі м'язи. Від 8,6% до 9% від загального вмісту алкалоїдів у листі Кратома. Другий за поширеністю алкалоїд.
Спеціогінін
Діастереомер мітрагініну. Можливий релаксатор гладких м'язів. Від 6,6% до 7% від загального вмісту алкалоїдів у листі кратома, що становить третій за поширеністю алкалоїд.
Мітрафілін
Судинорозширювальний, гіпотензивний, міорелаксуючий, сечогінний, антиамнестичний, противолейкозное засіб, можливо імуностимулятор. <1% від загального вмісту алкалоїдів у листі кратома.
Акуаммігін
Сструктурно схожий на йохімбин та мітрагінін. Відомо, що він, як і йохімбін, володіє протималярійною дією.
Рінхофіллін
Судинорозширювальний, антигіпертензивний, блокатор кальцієвих каналів , антиагрегант, протизапальне , жарознижувальний (жарознижувальний), антиаритмічний та глистогінний (лікування паразитарних гельмінтів). антагоніст NMDA і впливає на дофамінові та 5-HT рецептори. Кіготь китайської кішки ( Uncaria tomentosa ) також містить ринхофілін. Він має аналогічну хімічну структуру до мітрагініну.
Аджмаліцин (раубазин)
Цереброциркуляторний, антиагрегантний, антиадренергічний (при альфа-1), седативний, протисудомний, такий, що розслабляє гладкі м'язи засіб. За своєю структурою він пов'язаний з алкалоїдами йохімбе. аджмаліцин "виснажує периферичні запаси норадреналіну, що призводить до зниження периферичного опору і кров'яного тиску. Це також спричиняє виснаження запасів катехоламінів і серотоніну в головному мозку, серці та багатьох інших органах.
Ізоринхофілін
Циліафілін
Протикашльове, болезаспокійливе.
Коринантеїдин (раухімбін)
μ-опіоїдний антагоніст, також виявлений у Йохімбі. Він пов'язаний з аджмаліцином і є діастереомером йохімбіну. Подібно до аджмаліцину, він є антагоністом α1-адренорецепторів і α2-адренорецепторів с 10-кратною сродством к α1-адренорецепторам. Це контрастує з йохімбіном та іншим його діастереомером, раувольсцином, у яких спорідненість до α2-адренорецепторів у 30 разів вища, ніж до α1-адренергічних рецепторів (протилежна спорідненість).
Кориноксеїн
Блокатор кальцієвих каналів.
Кориноксин А і В
Допамін опосередковує анти-локомотиви, що означає, що вони діють як свого роду седативний засіб. Вони також зустрічаються в кігтях китайської кішки ( Uncaria tomentosa ). Є також деякі дослідження, які показують, що они можуть допомогти при хворобі Паркінсона .
Епікатехін
Флавоноїд, який є антиоксидантом , антиагрегантом , антибактеріальним , противодіабетичним , антигепатитичним , противовоспалительным , противолейкозным , антимутагенным , антипероксидантным, противірусним , потенціальним засобом профілактики рака, інгібітором альфа-амілази . Одне попереднє дослідження навіть стверджує, що він може знизити рівень міостатину, що призведе до зростання м'язів і підвищення сили. Він також міститься в темному шоколаді, зеленому чаї та винограді.
9-гідроксикоринантеїдин
Ізоптероподін
Іммуностимулятор, противомікробний
Спеціофолін
Можливий знеболювальний і протикашльовий засіб. Запатентований ( US3324111 ) Смітом Клайном (з Glaxo Smith Kline) у 1964 році. Також запатентований (US20100209542) Медичною школою Массачусетського університету та Університетом Міссісіпі 2009 року для лікування синдрому відміни опіатів.
Тетрагідроальстонін